Práce

DO KLIDNÉHO PROVOZU NA OKRAJI PRAHY PŘIJMEME ELEKTRIKÁŘE – MONTÁŽNÍHO DĚLNÍKA NA MONTÁŽ A KOMPLETACI KLIMATIZACÍ A VENTILACÍ

Popis pozice:
  • Kompletace výrobků (ventilačních, klimatizačních a osvětlovacích jednotek)
  • Kontrola kvality jednotlivých dílů, i celých výrobků
  • Příprava hotových výrobků k expedici / balení
Požadavky:
  • Vyučen v oboru / vzdělání OU, SOU nebo praxe
  • Platné školení dle vyhlášky č. 50/1978 o odborné způsobilosti v elektrotechnice
  • Manuální zručnost a pečlivost
Nabízíme:
  • Klidné pracovní prostředí
  • Bonusy ve výši 20%
  • Stravenky
  • Zaškolení v přátelském kolektivu
  • Pouze jednosměnný provoz po-pá
  • Dostatek práce po celý rok
  • Jistotu pravidelného příjmu
Mzda:
mzda na dotaz
Lokalita:
Praha-Východ, Hovorčovice
Nástup:
Dle dohody
Kontakt:

V případě zájmu o nabízenou pozici prosím pošlete své CV
Tel.: 606 036 770

THS CZ s.r.o.
Thámova 20
186 00  Praha 8

Odpovědí na tento inzerát předáváte dobrovolně své osobní údaje, dle platného znění zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, k registraci firmě THS CZ s.r.o., která je oprávněna tyto údaje použít ve Váš prospěch při vyhledávání zaměstnání po dobu jednoho roku.